reklama
Wiadomości z Powiatu Puckiego

Dnia 18 czerwca br. na akwenie Zatoki Puckiej Powiatowy Ośrodek Sportu Młodzieżowego, KS Zatoka oraz Miejski Ośrodek Sportu Rekreacji w Pucku zorganizowali III Powiatowe Regaty Szkół Ponadgimnazjalnych i Gimnazjalnych w „Klasie Puck” o Puchar Prezesa Firmy „VESTITO SPORT” Jacka Wilandta.

Uderzeniem w betonowe ogrodzenie zakończyła się w środę w Helu próba ucieczki kierującego audi 37-letniego mieszkańca Gdańska. Samochód chwilę wcześniej usiłowali zatrzymać do kontroli drogowej funkcjonariusze Straży Granicznej z Władysławowa.

Już w najbliższą sobotę 21 czerwca okolice ul. Starowiejskiej 21 we Władysławowie zapełnią się pozytywnymi wibracjami w iście surferskim klimacie. Dzień ten pełen będzie najlepszej muzyki oraz atrakcji i konkursów, w których do wygrania jest m.in. skok ze spadochronem nad Półwyspem Helskim. Impreza odbywa się z okazji otwarcia nowego sklepu outletszop.pl, w którym od przyszłego weekendu znajdziemy odzież i akcesoria surf i snow w outletowych cenach.

XII Mistrzostwa Gminy Puck w trójboju siłowym oraz XIII Otwarte Mistrzostwa Gminy Puck w wyciskaniu sztangi leżąc odbyły się dnia 9 czerwca 2014 roku w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Leśniewie. W trójboju siłowym zmierzyło się 13 zawodników w klasyfikacji indywidualnej i zespołowej, zaś w wyciskaniu sztangi leżąc 19 zawodników z województwa pomorskiego. Organizatorem zawodów był Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck oraz Oddział Leśniewo Stowarzyszenia „Ziemia Pucka”, a także Urząd Gminy Puck.

Dnia 11 czerwca br. na boisku przy Szkole Podstawowej w Jastarni Powiatowy Ośrodek Sportu Młodzieżowego zorganizował IV Finał Wojewódzkich Igrzysk w Siatkówce Plażowej chłopców.

W zawodach wystartowało 9 najlepszych par z terenu Województwa Pomorskiego, w tym 3 ze Szkoły Podstawowej w Jastarni. Zespoły grały między sobą systemem „Brazylijskim” do jednego wygranego seta do 21 punktów, zgodnie z przepisami PZSP i regulaminem POSM Puck.

Klasyfikacja końcowa:

  1. miejsce          Krystian Urbański  / Jakub Mortas – SP nr 2 w Bytowie
  2. miejsce          Krystian Skwierawski / Miłosz Tołoczko –  SP w Kobylnicy
  3. miejsce          Radosław Malek / Szymon Trojański –  SP nr 2 w Bytowie
  4. miejsce          Eryk Spera  / Marcel Wolak –  SP w Kobylnicy

Na zakończenie turnieju Dyrektor POSM w Pucku Marek Heyducki wręczył pierwszym trzem drużynom pamiątkowe puchary, medale i dyplomy.

czwartek, 12 czerwiec 2014 17:13

Puccy policjanci z wizytą w Niemczech

Mundurowi Komendy Powiatowej Policji w Pucku złożyli wizytę niemieckim policjantom w zaprzyjaźnionym Powiecie Trier-Saarburg. Wizyta dotyczyła wymiany doświadczeń zawodowych oraz zapoznania się z wyposażeniem służbowym niemieckich policjantów jak i wypracowanie dalszych ustaleń mających na celu podpisanie stosownej Deklaracji współpracy Komendy Powiatowej Policji w Pucku z Komisariatem Policji w Saarburgu.

środa, 11 czerwiec 2014 11:33

21-letni złodziej w rękach policji

W minioną niedzielę puccy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o serię kradzieży w sklepach na terenie Władysławowa. Mężczyzna został zatrzymany przez patrol w chwile po otrzymaniu zgłoszenia. Usłyszał już zarzuty kradzieży. Grozi mu do 5 lat więzienia.

W niedzielę, 8 czerwca, odbyły się kolejne spotkania piłki nożnej klasy "B" Gminy Puck w sezonie 2013/2014.

W dniach 19-21 czerwca 2014r. odbędzie się w Helu turniej tenisowy amatorów o Puchar Kortów „BARAKUDA”.

Kontradmirał SG Piotr Stocki, Komendant Morskiego Oddziału Straży Granicznej, został odznaczony przez Bronisława Komorowskiego, Prezydenta RP Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski. Uroczystość wręczenia odznaczeń państwowych odbyła się dziś w Pałacu Prezydenckim z okazji 25-lecia Wolności.

piątek, 06 czerwiec 2014 14:36

Festyn z okazji Dnia Dziecka

01 czerwca 2014r. o godz. 15.00 w Pucku na boisku szkolnym Szkoły Podstawowej im. Mariusza Zaruskiego w Pucku ul. Przebendowskiego odbył się festyn z okazji Dnia Dziecka. Do udziału w imprezie włączyli się funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Pucku, którzy przeprowadzili konkursy i rozdawali ulotki dotyczące bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Nagrodzono także laureatów konkursu plastycznego o bezpieczeństwie.

Strona 1 z 110
najczęściej komentowane
  1. dziś
  2. tydzień
  3. miesiąc
  4. rok
Wydawca
DreamPix
Agencja Reklamowa


NIP: 5871667336
REGON: 221789663
Redakcja
Norda24.pl
Korsarska 4a
84-120 Władysławowo

Sebastian Goyke
mail: redakcja@norda24.pl
Info
Rozpowszechnianie treści zamieszczonych przez zespół redakcyjny w serwisie, dozwolone jest wyłącznie z zachowaniem warunków określonych w regulaminie.

Naruszenie zasad zawartych w regulaminie lub łamaniem przepisów prawa grozi odpowiedzialnością karną.